המלצות

logo
כואב לכם? רוצו לד"ר אלטמן

כל מי שמכיר אותי  יודע כמה אני סובלת מכאבי גב. עברתי את כל הטיפולים האפשריים, הייתי אצל אוסטאופתים, כירופרקטים, פיסיותרפיה, משככי כאבים ומה לא.  "גב' את נכה"  זה מה שאמר לי האורתופד. "תחליטי, או ניתוח או כסא גלגלים" החלטתי שאני עושה הכל כדי לא להגיע לניתוח. ואז מצלצלת אלי חברה ומספרת לי על ד"ר אלטמן. (יש לה בעיה דומה לשלי). מספרת על הטיפולים שעשה לה, על איך נעלמו הכאבים, מספרת על האישיות שלו (צנוע, סופר מקצוען, הכי איכפתי, עולה חדש, ציוני ואיש של אמת). מיד קבעתי תור והגעתי למרפאה שלו בתל אביב. היום, פחות מחודשיים אחרי שהתחלנו הכאבים פחתו לרמה של 3 (במקום 10). סוף סוף חזרתי לפעילות (קודם הייתי 80 אחוז מהזמן זרוקה בלי יכולת לזוז), וחזרתי לעצמי.  אני בהודיה עצומה על שפגשתי אותו וממליצה לכל אחד בכל פה. כואב לכם? רוצו.

שוש שטיינברג
1/8/2019
tami
רופא מצוין במחיר שווה לכל נפש

בעצת רופא המשפחה שלי לטיפול בכאב צוואר, ניסיתי דיקור ויוגה וזה עזר מעט אך הכאב תמיד חזר. הגעתי לד"ר דאגלס אלטמן לפני כ- 4 שבועות עם כאב מציק שיש לי כבר חצי שנה מישיבה ממושכת מול מחשב. ד"ר דאגלס טיפל בי בעדינות ותוך מספר טיפולים הרגשתי שהתנועה בצוואר משתפרת והכאב מתפוגג. כיום אני ממליצה על כירופרקטיקה לכל מי שמחפש שיטה טבעית ובטוחה להיפטר מהכאב. ד"ר דאגלס רופא אכפתי ומסביר מצוין.

תמר ב.
30/12/2018
אבי
הטבה משמעותית בכאב גב תחתון

הגעתי לד"ר דאגלס במוצאי שבת עם כאב גב תחתון שמקרין לרגל. הייתי אמור לנסוע לחו"ל באותו שבוע וחיפשתי משהו שיעבוד ביעילות. טיפול אחד כבר השיג לי הטבה של 50% בכאב. ד"ר דאגלס בהחלט מומלץ למי שרוצה אבחון מדויק ותוצאה מהירה.

אבי ב.
logo

ד"ר אלטמן יודע מה שהוא עושה-אני ובעלי ממליצים עליו מאד. גם כל מי ששלחנו אליו מרוצה. הגישה שלו רכה זהירה והדרגתית, הבנתו מעמיקה ומלבד הטיפול הכירופרקטי הוא מנחה בעצות ובתרגילים מצויינים. וגם ככ קרוב נוח וזמין. ממליצה לתושבי השכונה לנסות!

דורית ב.
20/1/2019
logo
טיפול מסור ומקצועי

ד"ר אלטמן, תודה רבה לך על הטיפול המסור והמקצועי שהחזיר אותי לתפקוד מלא לאחר נפילה, וחילץ אותי מכאבי גב חזקים בתוך כמה פגישות ספורות! לא האמנתי שאשתקם כל כך מהר! מלבד המקצועיות שלך שהיא לעילא ולעילא התרשמתי מהאנושיות והאכפתיות שלך. לא חסכת בהסברים על מקור הבעיה ואופן הטיפול בה. גם המחיר שאתה גובה עבור טיפול מאוד הוגן. הלוואי שיהיו עוד הרבה מטפלים כמוך!!!

רחל בקר